Bize Ulaşın: +90 242 426 24 00
Antalya / TURKIYE...Harita
 

Anadolupark Restaurant

KEYİF, KALİTE, ÖZEN...

Tertemiz orman havasını içinize çekip, lezzeti ve doğayı yaşayabileceğiniz, kaliteli hizmetin adresi Anadolu Park Restaurant...

225 dönümlük ormanlık arazi üzerine kurulu Anadolu Park Restaurant'ta düğün, nişan, gala vb davetlerinizi düzenleyebilir, paintball, ip parkuru gibi outdoor aktiviteleri gerçekleştirebilir, orienteering ve cross faaliyetlerine katılabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti, odaklı, güleryüzlü hizmet anlayışını tecrübeli işletmecilikle birleştiren Anadolu Park Restauran,550 kişilik A'la Carte restaurant,80 kişilik kır kahvesi,350 kişilik 2 teras,32 adadan oluşan yeşilliklerle birbirinden ayrılmış barbekü alanları ve 2000 kişilik bir organizasyon bahçesini bünyesinde barındırıyor.

Bugüne kadar Rubin Kazan, FC Dinamo Minsk, Ajax gibi birçok dünyaca ünlü futbol takımına ev sahipliği yapan Anadolu Park Restaurant, Antalya'nın en aktif Paintball sahasına sahip.

Alman kalitesi ile kurulmuş olan Fun Climbing ise şehrin en çok parkur sahasına sahip olan ilk İp Parkuru niteliğini koruyarak hizmet veriyor.

Anadolu Park Restaurant Odeon, Anex, Green Code, De-ha, NBK, Holiday Plan gibi birçok büyük event acenta ile ortak çalışmalar yapmaktadır.

Rezervasyon

Bize mesaj ile ulaşın Anadolupark'ta bulunmak istediğiniz gün ve tercih ettiğiniz mekanı seçin. Yerinizi ayıralım